Často kladené otázky k návrhu zahrad

Dokážete mi navrhnout skladbu květin a keřů tak, aby byla po celou sezonu zahrada plná květů?

Naše návrhy zahrad jsou koncipovány tak, aby byla zahrada krásná po celý rok. Toho docílíme nejen množstvím květů v hlavní sezóně, ale i začleněním rostlin s okrasným listem či zajímavým tvarem. Celkový dojem podpoří i doplňky, jako jsou např. kameny (jednotlivě či v cestičkách a záhonech), vodní prvky, květináče, jemné okrasné prvky atd.

--------------

Která roční období jsou vhodná pro realizaci návrhu zahrady?

Realizace návrhu je možná po celou sezónu, to znamená od jara do konce podzimu. Nevhodnější je však zahradu zakládat na jaře a po zbytek sezóny se z ní těšit a postupně ji doplňovat jednotlivými druhy rostlin.

--------------

Mám standardní domek na pozemku 900 metrů čtverečních, kolik by mě zhruba stál návrh zahrady a kolik by stála pak i realizace přímo v terénu? (dejme tomu že nemám žádnou představu a vše nechám na Vás, s jakou přibližnou cenou mohu počítat za návrh, a s jakou za realizaci?).

Cena návrhu takto velké zahrady činí cca 12 000,- Kč. Cena realizace se odvíjí od náročnosti návrhu. Naše návrhy respektují finanční možnosti zákazníka a obsahují různé varianty (méně i více nákladné na realizaci).

--------------

Musím si příslušné květiny a keře, kameny, kamínky, písek atd obstarat sám, nebo vše zajistíte?

Samozřejmě vše zajistíme. Díky našim obchodním kontaktům a zkušenostem máme možnost vybírat kvalitní materiál i rostliny za přiměřenou cenu.

--------------

Jak dlouho trvá než dodáte papírový návrh zahrady (do 1000 metrů čtverečních)?

Návrh zahrady dodáme max. do 14 dnů.

--------------

Musíte si pozemek nejprve osobně prohlédnout, před zahájením práce na papírovém návrhu, nebo postačí když dodám fotografie pozemku?

Fotografie jsou významným pomocníkem, avšak nedokážou zachytit vše potřebné. Osobní návštěva Vaší zahrady nám pomůže se do ní vcítit, vše přesně přeměřit, zjistit stávající stav rostlin, určit kvalitu a druh zeminy atd.

--------------

Trochu váhám s investicí do návrhu a předělání celé zahrady, je to pro mě nová služba a nevím co od toho očekávat. Je možné se dohodnout na realizaci určité malé části zahrady, a pokud budu spokojen, pokračovali bychom s dalšími kouty zahrady?

Realizace částí zahrad je nedílnou součástí naší práce. Doporučujeme však zhotovení návrhu celé zahrady, aby byla do budoucna zachována její jednotná koncepce.

--------------

Moc toho o rostlinách nevím, dáte mi v rámci realizace zahrady i instrukce jak se o jednotlivé rostliny starat?

Součástí našich návrhů je samozřejmě seznam a popis jednotlivých rostlin včetně péče o ně. Skladba rostlin je volena s ohledem na přání zákazníka. Je možné vybrat takové rostliny, aby péče o ně byla co nejméně náročná. Zároveň nabízíme celoroční údržbu zahrad.

Zpět na hlavní výpis

Login

Často kladené otázky k návrhu zahrad
Dokážete mi navrhnout skladbu květin a keřů tak, aby byla po celou sezonu zahrada plná květů?Naše návrhy >>


Kontakt Tel.: 608 176 381 Mail: zivezahrady@seznam.cz >>


Návrh zahrady
Živé zahrady
zahrádky jako z pohádky

Created by © 2008 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | Tvorba webových stránek ALS-Euro
Splolupráce: Chabera www pezentace
Doporučujeme: Klimatizace Kukla | Penzion Fantazie | Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Advokát | Půjčovna nářadí Mělník | Bodyguardi | Bižuterie | Chlazení Starý | Zdravá výživa a bio