+420 608 176 381
zivezahrady@seznam.cz
Naše návrhy zahrad jsou koncipovány tak, aby byla zahrada krásná po celý rok. Toho docílíme nejen množstvím květů v hlavní sezóně, ale i začleněním rostlin s okrasným listem či zajímavým tvarem. Celkový dojem podpoří i doplňky, jako jsou např. kameny (jednotlivě či v cestičkách a záhonech), vodní prvky, květináče, jemné okrasné prvky atd.
Realizace návrhu je možná po celou sezónu, to znamená od jara do konce podzimu. Nevhodnější je však zahradu zakládat na jaře a po zbytek sezóny se z ní těšit a postupně ji doplňovat jednotlivými druhy rostlin.
Cena návrhu takto velké zahrady činí cca 12 000,- Kč. Cena realizace se odvíjí od náročnosti návrhu. Naše návrhy respektují finanční možnosti zákazníka a obsahují různé varianty (méně i více nákladné na realizaci).
Samozřejmě vše zajistíme. Díky našim obchodním kontaktům a zkušenostem máme možnost vybírat kvalitní materiál i rostliny za přiměřenou cenu.
Fotografie jsou významným pomocníkem, avšak nedokážou zachytit vše potřebné. Osobní návštěva Vaší zahrady nám pomůže se do ní vcítit, vše přesně přeměřit, zjistit stávající stav rostlin, určit kvalitu a druh zeminy atd.
Součástí našich návrhů je samozřejmě seznam a popis jednotlivých rostlin včetně péče o ně. Skladba rostlin je volena s ohledem na přání zákazníka. Je možné vybrat takové rostliny, aby péče o ně byla co nejméně náročná. Zároveň nabízíme celoroční údržbu zahrad.