+420 608 176 381
zivezahrady@seznam.cz

Návrhy zahrad

Vytváření zahrady chápeme jako rozhovor mezi klientem, zahradníkem a místem samotným. Na prvním místě je pro nás vždy naslouchat klientovi. Rozpoznat, jaká jsou jeho přání.

Zakládání zahrad

Od terénních úprav po výsadbu, závlahu, osvětlení aneb od rumiště po oázu. Zakládáme zahrady u rodinných domků i u sídel firem, realizujeme zahrady bytových družstev. Na většině námi založených zahrad provádíme celoroční údržbu.

Údržba zahrad

Od sekání po údržbu 2x ročně – větší údržba – střih keřů, pletí, ušetříte čas a budete překvapeni, jak zahrada prokoukne.

Revitalizace zahrad

Koupili jste starší zahradu a nevíte, kde začit? Nezoufejte zbytečně nad zanedbanou zahradou. Přijedeme, poradíme, zkrášlíme, dáme křídla Vašim nápadům.

Střešní zahrady

Od extenzivních – na garáž nad malé prostory po intenzivní – bohatě osázené střechy se stromy.

Balkóny a terasy

Zahradu lze vykouzlit i na velmi malém prostoru. S mikrokapkovou závlahou můžete bez starosti odjet na dovolenou na celé léto.

Vertikální zahrady

Snažíme se, aby zelené stěny nebyly jen součástí firemních prostor, ale aby byly dostupné i pro běžnou domácnost. Zelená stěna je zajímavým estetickým prvkem. Pohled na zelenou plochu Vás uklidní po náročném dni.

Umění v zahradě

Umělecké prvky dotvoří atmosféru zahrady a vtisknout ji osobní, jedinečný charakter.